IT TECHNIK/ADMINISTRÁTOR

Pracovní místo ( IT TECHNIK/ADMINISTRÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
" Velmi dobrou technickou zdatnost
" Samostatnost, schopnost řešit problémy
" Ochotu učit se pracovat s novými technologiemi
Výhodou
" Znalost technologií jako SQL (MSSQL, Oracle, PostgreSQL), Git, Linux, Docker a
vzdáleného připojení (MSTSC, SSH)
" Zkušenosti se správou a provozem firemního prostředí
Nabízíme
" Zajímavou práci pro prestižní zákazníky
" Práci s nejnovějšími technologiemi
" Motivující ohodnocení a další benefity
" Příjemné pracovní prostředí a kolektiv pohodových lidí
" Prostor pro další profesní a osobní rozvoj
Zaměstnanecké výhody
" telefon, notebook