MISTŘI SEŘIZOVAČI VÝROBY

Pracovní místo ( MISTŘI SEŘIZOVAČI VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte paní Šimkové, na email: simkova@obalia.cz, tel. 582378036 (volat Po-Pá, 7:00-15:30). Pracovní doba: dvousměnný provoz. Pracoviště: Průmyslová 1d, Prostějov
Požadavky: technické myšlení při seřizování strojů, logické uvažování a cit pro detail při seřizování nové výroby, nejlépe SŠ vzdělání technického směru (nejlépe elektro, strojní), základní znalosti na PC, tvůrčí a aktivní přístup k řešení mimořádných a naléhavých situací, chuť a potřebu věci neustále zlepšovat
Náplň práce: produktivně seřízené výrobní automaty a odpovědnost za kvalitu ve dvousměnném provozu.
Nabízíme: bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat