IT TECHNIK

Pracovní místo ( IT TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Prokopa Velikého č.p. 331, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
Přijmeme nové kolegy na pozici - TECHNIK IT (správa sítě)
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
POŽADUJEME:
- znalost IT problematiky, zejména síťové infrastruktury a podpory zákazníků
- SŠ/VŠ vzdělání
- OS Windows / Server, znalost protokolu TCP/IP
- zodpovědný přístup
- časová flexibilita
- základní znalost AJ
- řidičský průkaz sk. B
- vítáni uchazeči s certifikáty ZyXEL, Cisco, MCP nebo MCTS
NABÍZÍME:
- možnost pružné pracovní doby
- individuální přístup
- zázemí rozrůstající se společnosti a benefity
Práce na HPP, DPČ, možno i ŽL
Další dotazy zodpovíme na info@computerservices.cz nebo http://computerservices.cz/kariera.html