KONTROLOR KVALITY

Pracovní místo ( KONTROLOR KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Zámrsk č.p. 10, 565 43 Zámrsk
Přijmeme kolegu na pozici kontrolora kvality.
POŽADUJEME:
- ideálně technické vzdělání nebo praxe v oboru
- základní orientace ve výkresové dokumentaci a strojírenských měřidlech
- práce ve 12 hod. směnách (denní/noční), měsíčně cca 15 směn, víkendy volné
NÁPLŇ PRÁCE:
- vizuální a měrová kontrola výrobků
- ověřování shody s výkresovou dokumentací
- příprava výrobků k expedici
NABÍZÍME:
- individuálně stanovené mzdové ohodnocení, řadu firemních benefitů, možnost dalšího profesního rozvoje
- příspěvek na dopravu, dotované stravování, dovolená navíc, navýšené příplatky, odměna za doporučení nového kolegy, možnost vzdělávání, firemní akce
KONTAKT: telefonicky (po - pá, 8 - 15 hodin) nebo e-mailem