Rozpočtář/ka, finanční referent/ka, ekonomický hospodář/ka

Pracovní místo ( Rozpočtář/ka, finanční referent/ka, ekonomický hospodář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: rozpočtář/ka, finanční referent/ka, ekonomický hospodář/ka
Požadavky:
schopnost sestavování rozpočtu organizace, zkušenosti s ekonomikou příspěvkových organizací, pracovní zkušenosti s programem Byznys
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na obědy, příspěvek na dovolenou
Nástup od 1.8.2020 do 31.7.2021.
Mzda: 33 790,- Kč
Kontakt:aisová Pavlína Mgr., tel.: 725 373 040, e-mail: red@ouu.pb.cz
Místo výkonu práce:Odborné učiliště , Praktická škola , Základní škola a Mateřská škola Příbram IV, příspěvková organizace
Odborné učiliště, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Příbram IV, příspěvková organizace, Pod Šachtami č.p. 335, Příbram IV