Finanční controller - centrála Kdyně

Pracovní místo ( Finanční controller - centrála Kdyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaše úkoly a pracovní náplň:
o tvorba ekonomických statistik, rozborů, analýz a vyhodnocování odchylek
o kontrola dodržování interních předpisů společnosti v provozní i finanční oblasti
o navrhování vhodné optimalizace a opatření k odstranění nedostatků
o poskytování podkladů pro podnikatelské a strategické plánování, včetně cash-flow
o příprava ekonomických dat pro interní použití
o komunikace a reporting v rámci zahraniční skupiny
o práce s účetním SW a MS Excel

Co od Vás očekáváme:
o VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru (možný i absolvent), případně SŠ vzdělání v oboru ekonomika + praxe v oboru
o velmi dobrá znalost účetnictví
o pečlivost, samostatnost, prezentační dovednosti
o logické a analytické uvažování, koncepční přístup
o velmi dobrá znalost práce na počítači, MS Office, MS Excel - výborná znalost
o angličtina slovem i písmem (komunikace, reporting, prezentace)
o zkušenosti alespoň se středně velké obchodní, nebo výrobní společnosti výhodou

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, možnost home office, jazykové kurzy, mobilní telefon, notebook, stravenky.

Nástup:
o nástup možný ihned

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Finanční controller - centrála Kdyně.
Telefonický kontakt 9 - 14 hod.