SKLADNÍK

Pracovní místo ( SKLADNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Slovanská 781, 463 12 Liberec
VAŠE ODPOVĚDNOST:
- manipulace na pracovišti/dílně-manipulační vozík nebo VZV
- odvoz hotových výrobků, zakládání materiálu do Kardexu
- objednávání materiálu z externích skladů a jeho vyskladňování dle plánů výroby a technologické dokumentace
- inventury PVV, materiálu a polotovarů
- odvádění výrobků v PC
- spolupráce při řešení reklamací; spolupráce s technikem dílny
POŽADUJEME:
- SOU-ideálně ve strojírenském oboru
- Orientace ve výkresové dokumentaci, základní znalost práce na PC
- Zkušenosti z výrobní společnosti a s vedením skladového hospodářství
- Komunikativnost, samostatnost, pečlivost, odpovědnost
- Praxi s manipulačními vozíky nebo VZV
NABÍZÍME:
- Motivační mzdu včetně výkonnostní prémie
- Dotované stravování v areálu závodu
- 25 dnů dovolené, příspěvek na dovolenou, vánoční odměna, podíl na výsledcích podniku
- Práci na 1 směnu
Hlásit se emailem nebo telefonicky