Referent/referentka nájmů

Pracovní místo ( Referent/referentka nájmů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: tř. Kosmonautů 1288/1, Hodolany, 779 00 Olomouc.
První kontakt je možný POUZE e-mailem.
Referent/ka nájmů vykonává činnosti spojené s přípravou a realizací nájemního vztahu. Přijímá objednávky, zpracovává nabídky a vede dokumentaci ke krátkodobým nebo dlouhodobým nájmům. Zajištuje hladký průběh akcí, spolupracuje s pořádajícími agenturami a zpracovává vyúčtování a vyhodnocení.
Nabízíme:
- Práci ve stabilní firmě,
- získání nových zkušeností z nájemních vztahů,
- možnost kariérového růstu,
- flexibilní pracovní dobu,
- možnost dalšího vzdělávání,
- zaměstnanecké výhody (např. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné volání, příspěvek do fitness centra, firemní akce, stravenky),
- moderní pracovní prostředí,
- motivující mzdu dle pracovních zkušeností.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání,
- znalost MS Office,
- angličtinu na komunikativní úrovni,
- důslednost a pečlivost,
- schopnost přijmout odpovědnost,
- pozitivní přístup, komunikativnost a samostatnost