Dělníci v potravinářské výrobě

Pracovní místo ( Dělníci v potravinářské výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: pomocní dělníci v potravinářské výrobě
OC
Požadavky:
přípravu masných výrobků a polotovarů (salámy, párky, atp.):
pro úsek - míchárny masových směsí (míchač specialista)
pro úsek - udírny (udírenský specialista)
pro úsek - narážek (plnění salámů, klobás, jitrnic...) (specialista narážek)
Manuální práce v chladném prostředí, zdravotní průkaz do potravinářství podmínkou.
Zaměstnanecké výhody: obědy zdarma, ubytování zdarmaí
Nástup možný ihned. Mzda: 15 200,- až 20 000,- Kč
Kontakt:Soukupová Petra, tel.: 315 811 125 od 7:00 do 15:00 hod., e-mail: soukupova@musp.cz
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Místo výkonu práce:Uzeniny Příbram, a.s. - provoz Příbram, Jinecká č.p. 315, Příbram I