PRODAVAČ/-KA MASA A UZENIN

Pracovní místo ( PRODAVAČ/-KA MASA A UZENIN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Dubová Pavla, tel. 601 215 664 v době od 7:00 - 16:30 hod., Stančík Vladimír, tel. 777 713 739 v době od 7:00 - 16:30 hod., e-mail: stancik.v@makovec.cz nebo osobně: prodejna při Penny Marketu ve Vítkově.
Nižší střední odborné vzdělání, dvousměnný provoz, mzda 22 000 - 25 000 Kč, nástup možný IHNED.
Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, flexibilitu, komunikační schopnost a profesionální přístup k zákazníkům. Zkušenosti s pultovým prodejem masa, uzenin a lahůdek výhodou!
Prodejní doba PO - NE: 7:00 - 20:00 hod. - střídání dlouhý a krátký týden, za víkend jeden den volna navíc.
Pracoviště: Vítkov, Opavská 1019 (při Penny Marketu)