Odborný farmaceutický asistent - asistentka

Pracovní místo ( Odborný farmaceutický asistent - asistentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODBORNÝ FARMACEUTICKÝ ASISTENT-ASISTENTKA
Vzdělání: střední odborné s maturitou
Náplň práce: jako odborný, popř.farmaceutický asistent budete mít na starosti prodej zdravotnických prostředků a farmaceutických doplňků zákazníkům dle jejich potřeb a svých nejlepších znalostí, jejich nákup a objednávání.
Požadavky:
SŠ vzdělání ukončené maturitou - zdravotnické zaměření - odborný asistent
případně VOŠ - obor farmaceutický asistent - pozice farmaceutický asistent
počítačová gramotnost (běžné kancelářské programy)
komunikativnost, příjemné vystupování, aktivní přístup, základní znalost angličtiny, popř. dalšího světového jazyka, schopnost samostatné práce
Zaměstnanecké výhody: sehraný pracovní tým se zázemím silné české firmy, výborné platové podmínky, bonusy za plnění plánu prodeje, získání praxe ve svém oboru, možnost pracovat ve skvělém týmu a zprostředkovávat nejnovější trendy v sortimentu zdravotnických prostředků našim zákazníkům.
Své stručné životopisy spolu s dopisem, proč právě Vy nás posílíte, prosím, zasílejte na adresu: sachlova@aries.eu

Bonusy: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost vzdělávání, zdravotní benefitní program