řezník/řeznice

Pracovní místo ( řezník/řeznice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Řezník/řeznice. Aktuálně sháníme posily do prodejny ve Stodu (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)
Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.
Pracovní doba: PO - PÁ, ranní směna od 6:00 - 14:00 hodin, a 1x za 14 dní ranní směna v sobotu.
Náplň práce: Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu, Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti, Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách, Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti, Kontrola kvality, čerstvosti zboží, Dodržování hygienických zásad, Dodržování pravidel HACCP, Komunikace a obsluha zákazníků, Obsluha pokladny
Požadavky na kvalifikaci: Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář, Nebo praxi s bouráním a opracováním masa, Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, Zodpovědný přístup k práci, Samostatnost, zručnost a pečlivost, Zdravotní průkaz
Zaměstnanecké výhody: Práci ve stabilní české společnosti, Zajímavé finanční ohodnocení, Multisport kartu, Stravenky, Příspěvek na penzijní připojištění, Odměnu za práci o víkendech a svátcích, Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků, Odměna za výročí narozenin, Slevové poukázky na nákup zboží, Lázně, Možnost práce i na zkrácený úvazek nebo DPP, Zaškolení na prodejně
Kontakt: Kellerová Miluše, tel.: 725 263 697, e-mail: prace@novak-mu.cz (od 8:00 do 18:00 hod.)