Front obchodník/ce pro Evropské trhy

Pracovní místo ( Front obchodník/ce pro Evropské trhy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Kotěrova 3, Ostrava - Vítkovice
Prosíme o zaslání životopisu v českém i anglickém jazyce předem na e-mailovou adresu.

Pracovní náplň:
- vyhledávání nových obchodních příležitostí v B to B sektoru
- správa přiděleného portfolia
- vedení zakázky od objednávky po expedici
- forecasting a reporting

Vaše předpoklady:
- zkušenosti v mezinárodním obchodě
- základní orientace v technických výkresech
- proaktivní přístup
- AJ na úrovni B2+, němčina, španělština a italština min. B1 výhodou
- zkušenosti ze strojírenského oboru výhodou

Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
Nabízíme:
Příspěvek na penzijní připojištění, navýšení základní výměry dovolené o 5 dnů (po odpracování 1 roku), částečná možnost práce z domu, příspěvek na stravování, příspěvky při pracovních a životních výročí.