PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCILÁLNÍCH SLUŽBÁCH DLE § 116c- PEČOVATEL / PEČOVATELK

Pracovní místo ( PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCILÁLNÍCH SLUŽBÁCH DLE § 116c- PEČOVATEL / PEČOVATELK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Profesní životopis a motivační dopis zasílejte písemně na adresu firmy či na email: skorepova@ussnovapaka.cz
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Směny 7:00 - 15:30 hod., 10:30 - 19:00 hod. + víkendy
Kvalifikační požadavky:
- střední vzdělání s maturitou nebo výučním listem - vzdělání v oboru výhodou
- absolvování akreditovaného kurzu výhodou
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
Morální předpoklady:
- odolnost proti psychické zátěži
- profesionální odpovědnost s upřednostňováním zájmu klienta
- samostatnost v rozhodování
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí
- dobré platové podmínky 21.500,- až 25.000,- Kč
- vzdělávání a supervize
- 5 týdnů dovolené
Zaměstnanecké výhody:
- stravování za dotovanou cenu 18,- Kč za oběd
- příspěvek na penzijní připojištění až 1.000,- Kč měsíčně
- poukázka do lékárny pololetně
- odměny