terénní sociální pracovník/ce do Centra pěstounské péče Cesta

Pracovní místo ( terénní sociální pracovník/ce do Centra pěstounské péče Cesta ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: doprovázení pěstounských rodin, podpora pěstounů a dětí v pěstounské péči, vedení dokumentace pěstounských rodin, zajištění hlídání dětí při vzdělávacích akcích pro pěstouny, spolupráce s extrerními odborníky a organizacemi v regionu, s OSPOD
POŽADAVKY: VŠ nebo VOŠ nejlépe v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle § 110 zákona 108/2006 Sb.), popř. v oboru psychologie, speciální pedagogika, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, komunikační dovednosti, kreativita, emoční stabilita, empatie, ochota vzdělávat se, aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce, dobrá znalost práce s PC, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B podmínkou - aktivní řidič, znalost zákona č. 359/1999 Sb. o sociálně-právní ochraně dětí, ochotu pracovat v církevní organizaci v souladu k jejímu posláním a hodnotami
NABÍZÍME:zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení, možnost odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávání, práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu, zaškolení, spolupráce s odborníky, podpora externího supervizora, možnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další firemní benefity
KONTAKT: osobně, e-mailem Místo výkonu práce: obce regionu Moravskotřebovsko, Jevíčsko, Boskovice, Mohelnice, Zábřeh, Litovel Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro inzerovanou pracovní nabídku dávám souhlas k jejich zpracování