referenti Oddělení tiskového

Pracovní místo ( referenti Oddělení tiskového ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
Referent Oddělení tiskového má na starosti tvorbu tiskových zpráv, zpracování článků, spolupráci s novináři (zajištění a řízení komunikace s médii). Dále spolupracuje při tvorbě komunikační strategie, zastupuje tiskovou mluvčí SZIF a v neposlední řadě nachází témata ke komunikaci, zpracování a publikaci tiskových materiálů.

Požadujeme
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
- výborný písemný a ústní projev, cit pro přesné vyjadřování (správná výslovnost, spisovná čeština)
- zkušenosti s vystupováním v médiích
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- pokročilá znalost práce na PC (MS Office)
- samostatnost, kreativita, vysoké pracovní nasazení
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
- systemizovaná platová třída 13., zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružná pracovní doba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)
- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport

Další informace
- termín pro podání žádostí: do 25. 6. 2020
- způsob přihlášení do výběrového řízení: životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na e-mailovou adresu kariera@szif.cz.