SKLADNÍK / SKLADNICE, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ

Pracovní místo ( SKLADNÍK / SKLADNICE, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 83443 Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
- Místo výkonu práce: MAKRO CASH § Carry ČR s.r.o.
Rovná č.p. 181, Březhrad, 503 32 Hradec Králové 22
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.8.2020
- Náplň práce: přijímání zboží do skladu, doplňování a přepravování zboží uvnitř skladu, kontrola správnosti dodávky, obsluha ručních vozíků, pikování zboží (snímání čárového kódu z výrobků a ukládání na vozíky)
- Požadujeme: flexibilitu, samostatnost, rychlé pracovní tempo
- Nabízíme: výkonnostní bonusy
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: maxtiana@gmail.com, příp. telefonicky, kontaktní osoba: Egorenkov Mikhail, tel.: 776 717 673