Zahradník/zahradnice

Pracovní místo ( Zahradník/zahradnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice:zahradník/ce
OC
Místo vhodné i pro absolventy.
Požadavky.
pracovitost, ochota učit se novým znalostem, samostatnost, příjemné vystupování
Náplň práce:
prodej a péče o zahradní produkty. Práce s hotovostí.
Zaměstnanecké výhody:
zaměstnanecká sleva na zahradní produkty, osobní ohodnocení
Nástup možný ihned.
Mzda: 20 000,- až 25 000,-Kč
Kontakt: Kollerová Iva, tel.: 773 464 184, e-mail: blecha@zahradnictviblecha.cz
První kontakt telefonicky každý den od 9:00 do 17:00 hod.
Místo výkonu práce: Zahradnictví Blecha, s.r.o. pracoviště Lhotka, Lhotka č.p. 7, Obořiště