Metodik anglického jazyka

Pracovní místo ( Metodik anglického jazyka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce je Praha
Kontakt: tel.: 973229633, e-mail: vyukavu@seznam.cz

Náplň práce - pozice metodik jazykových kurzů (anglický jazyk)

- Metodická podpora lektorského týmu (náslechy ve výuce a poskytování zpětné vazby lektorům v Praze a v regionálních kurzech po celé ČR
- Příprava programu metodických školení lektorů v rámci jejich profesního rozvoje
- Prezentace dílčích temat metodických školení
- Výběr učebních materiálů a vytváření učebních plánů podle zadaných požadavků
- Každodenní komunikace s lektory a koordinátory jazykových kurzů a vedením agentury
- Realizace výuky AJ - příprava studentů na zkoušky STANAG

Požadavky na uchazeče

- Vysokoškolské vzdělání pedagogického směru a kvalilfikace CELTA/DELTA
- Schopnost efektivně vést a rozvíjet lektorský tým a monitorovat /korigovat výukové metody jednotlivých lektorů
- Praxe ve výuce jazyků (AJ) min. 6 let a zkušenost s výukou ve zkouškových kurzech
- Pozitivní a proaktivní přístup k lidem a práci
- Přehled o moderních směrech ve výuce a ochota se dále vzdělávat
- nástup od 1.9.2020
- hrubá měsíční mzda 32 - 37.000 Kč (v závislosti na počtu odpracovaných let)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
stravování, sick days, rekreace, FKSP