Svářeč hliník a nerez

  • Nýřany

Pracovní místo ( Svářeč hliník a nerez ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Nýřany
Náplň práce:
- svařuje komponenty a skelety z hliníku nebo nerezové oceli pro klimatizační jednotky metodou TIG, Svářeči CO2 jsou pro danou pozici nedostačující, jedná se o jinou technologii
Požadujeme:
- praxi v oboru min. 12. měsíců, dobrý zdrav. stav, manuální zručnost, znalost českého jazyka slovem a písmem
Měsíční mzda, pravidelné měsíční prémie, příplatek na jazykovou vybavenost (AJ, NJ), příplatek za odpolední směnu, dotované stravování zaměstnavatelem, zajištěné ubytování, hrazená lékařská prohlídka, zajištění pojistky proti odpovědnost za způsobenou škodu a uživatele. Pro nové zaměstnance poskytujeme zálohy až do první celé výplaty. Mzda na číslo účtu, nebo dobírku (v hotovosti)
Śkolení, školící materiály, veškeré pracovní pomůcky a pracovní oblečení
Zajištěné ubytování, pravidelné měsíční prémie, příplatky za odpolední směny, dotované stravování, mzda na účet/v hotovosti, týdenní zálohy, stravenky
Pohovory s uchazeči provádíme od Po-Pá 10:00 - 12:00 a 13:00 - 15:00 na adrese FUTURA AM Soukenická 690/5, Plzeň