NÁKUPČÍ / STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Pracovní místo ( NÁKUPČÍ / STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Zodpovědnost za: vyhledávání vhodných dodavatelů, organizaci a řízení poptávkových řízení, analýzy nabídek, výběr dodavatele a realizace nákupu, sledování tržních trendů a podmínek, provádění cenových analýz již nakupovaných komodit, optimalizaci nákladů a monitoring rizik spojených s nákupním procesem, hledání alternativních dodavatelů a úspor, samostatné vedení obchodních jednání, výběrových řízení a poptávek - samostatné dojednávání podmínek smluv s dodavateli, projednávání a uzavírání smluvních vztahů s dodavateli
- Požadujeme: SŠ/VŠ ekonomického, technického směru, praxe v nákupu komodit alespoň 1 rok, analytické myšlení, zkušenost s prací v automobilovém průmyslu výhodou, dobré organizační a komunikační schopnosti, angličtina slovem i písmem na obchodní úrovni, dobrou znalost MS Office, samostatnost, pečlivost, ochotu cestovat, zodpovědnost a zdravé sebevědomí, řidičský průkaz skupiny B
- Společnost nabízí: finanční ohodnocení včetně bonusů (30 až 50 tisíc Kč), 5 týdnů dovolené, služební telefon / notebook, stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), sociální program, bezplatné využití sportovního areálu
- Osobní kontakt je možný v době Po-Pá 8:00-14:00 hod.. Bližší info osobně (profesní životopis s sebou): Blanka Tomaštíková, personální středisko, tel.č. 573 592 578, e-mail: personal@magneton.cz