Zdravotní sestry

Pracovní místo ( Zdravotní sestry ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZDRAVOTNÍ SESTRY
Co Vás u nás čeká:
- stanete se zaměstnancem pro poskytování odborné zdravotní péče našim klientům v jejich domácnostech
- budete komunikovat s klienty, rodinnými příslušníky i členy týmu
- očekáváme samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, sociální cítění a laskavé chování ke klientům i spolupracovníkům
- požadujeme zdravotnické vzdělání dle zákona 96/2004 Sb., tj. odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu
- neobejdete se bez čistého trestního rejstříku, dobrého zdravotního stavu a řidičského průkazu skupiny B (aktivní řidič).
Co můžete očekávat od nás:
- zajímavou a pestrou práci, která dává smysl
- vyškolené spolupracovníky, kolegialitu a týmového ducha
- poskytneme Vám maximální možnou flexibilitu v rozvržení pracovní doby
- plný pracovní úvazek
- zákl. mzda 23.600,-Kč - 25.400,- Kč + příplatky za práci v sobotu, neděli a svátek
Předpokládaný termín nástupu: září 2020 nebo dle dohody
Místo výkonu práce: region Rožnovsko
Obsah přihlášky:
- Strukturovaný životopis, motivační dopis.
Bližší informace podá Zuzaňáková Michaela, DiS., tel. 603549680,
e-mail: michaela.zuzanakova@valmez.charita.cz.
Písemné nabídky zasílejte na e-mail: romana.kladivova@valmez.charita.cz, případně na adresu: Romana Kladivová, Charita Valašské Meziříčí, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí