Šéfdesigner

Pracovní místo ( Šéfdesigner ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Benešovská 75, Nespeky-Městečko, Čerčany 257 22

NÁPLŇ PRÁCE:
Řízení skupiny návrhářů při navrhování nových modelů a vzorů.
Zodpovědnost za kvalitu zpracování a termíny dodání návrhů celé kolekce.
Zajišťování metodiky v konstrukční činnosti a výkon funkce hlavního návrháře.
Spolupráce s oddělením technologie a modelárnou při ověřování nových výrobků, technologických a pracovních postupů.
Navrhování a vytváření nejsložitějších modelů a vzorů.
Vyhodnocování vzorkové a kolekční činnosti.
Řízení kvality a dodržování stanovených termínů dodání střihové dokumentace.
Kontrola dodržování technologických postupů.
Vyhodnocování plnění úkolů a kontrola.
Vedení příslušné technické dokumentace.
Zajišťování využití nových a efektivních materiálů.
Sledování módních trendů a vytváření nové kolekce oděvních výrobků.
Představení nových návrhů výrobnímu řediteli a vedení společnosti.

POŽADUJEME:
- velmi dobrá znalost AJ podmínkou (slovem i písmem)
- praxe a studium v oboru textilu podmínkou
- povědomí o základních oděvních technologiích
- kladný vztah ke stylu BUSHMAN
- systematičnost, pečlivost, smysl pro detail
- zodpovědnost a samostatnost, práce s termíny
- ochota učit se novým věcem
- být spolehlivou součástí týmu
- znalost práce v grafickém programu Corel Draw
- dosažené vzdělání: VŠ
- řidičský průkaz skupiny B výhodou

NABÍZÍME:
- Pracovní místo v klidném prostředí Městečko - Čerčany Nespeky (okres Benešov),
- mobilní telefon, notebook
- aktivní využívání anglického jazyka
- pracovní cesty do zahraničí
- možnost profesního zdokonalení
- práce v přátels