Finanční poradce

Pracovní místo ( Finanční poradce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do naší kanceláře v Šumperku hledáme uchazeče, který je aktivní a nerad sedí se založenýma rukama. Uchazeče, který má rád smysluplnou práci a chce za ní být dobře ohodnocen, rád potkává nové lidi a který mezi nás zapadne jak pracovně, tak lidsky.
Požadujeme:
- min. SŠ s maturitou (v jiném případě prokazatelná praxe)
- znalost práce na PC (Word, Excel, internet, Outlook)
- čistý trestní rejstřík
- praxe ve financích výhodou nikoli podmínkou
- obchodní dovednosti
- reprezentativní vystupování
- dobré komunikační dovednosti
- chuť se vzdělávat

Náplň práce:
- komunikace potenciálními klienty
- vedení obchodních jednání s klienty
- práce s interní databází, evidence dat, komunikace s obchodními partnery
- zpracování generovaných obchodních příležitostí" školení a vzdělávání

Nabízíme:
- personální podpora
- velmi milý kolektiv
- férové provizní ohodnocení
- flexibilní pracovní doba
- nástup ihned nebo dohodou
Kontakt: telefonicky, e-mailem.