TRENÉR/KA SPORTOVNÍ GYMNASTIKY

Pracovní místo ( TRENÉR/KA SPORTOVNÍ GYMNASTIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec 7
Požadujeme:
- odborné vysokoškolské vzdělání
- odpovídající a prokazatelnou kvalifikaci - trenér sportovní gymnastiky
- 2 roky praxe
- komunikativní předpoklady, pracovní samostatnost, osobní rozhodovací zodpovědnost
- trénování všech = i laických cvičenců
Nabízíme:
- plný pracovní úvazek
- výplata v řádném dohodnutém termínu
- přátelské, komunikativní až rodinné prostředí
- výborně vybavená a fungující gymnastická hala = profi gym.
- celoročně sportovní i kulturní Liberec a jeho přírodní hornaté okolí
Hlásit se e-mailem nebo předem telefonicky v pondělí - pátek od 8.00 do 15.00 hod.