Sociální pracovník - Dům pokojného stáří Valašská Bystřice

Pracovní místo ( Sociální pracovník - Dům pokojného stáří Valašská Bystřice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká:
o stanete se naším klíčovým zaměstnancem pro sociální práci v domově pro 29 klientů
o budete komunikovat s klienty, rodinnými příslušníky i členy týmu. Pomůžete klientům, aby i nadále zůstali v kontaktu s rodinou a okolním děním
o povedete jednání se zájemci o službu, budete u klientů provádět sociální šetření, budete s nimi uzavírat smlouvy
o budete se podílet na organizaci a realizaci aktivizačních činnosti pro naše klienty
o očekáváme samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce, sociální cítění a porozumění
o výhodou může být zkušenost v práci s cílovou skupinou, znalost Zákona o soc. službách 108/2006 Sb.
o neobejdete se bez vysokoškolského nebo vyššího odborného vzdělání v oboru sociální práce, čistého trestního rejstříku, dobrého zdravotního stavu a řidičského průkazu skupiny B (aktivní řidič).

Co můžete očekávat od nás:
o zajímavou a pestrou práci, která dává smysl
o tvůrčí práci v malém kolektivu, který je součástí významné organizace, která je největším poskytovatelem služeb v regionu
o tým vyškolených profesionálů v oblasti sociálních služeb
o poskytneme Vám maximální možnou flexibilitu v rozvržení pracovní doby
o plný pracovní úvazek
o 1 týden dovolené navíc, služební telefon
o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
o mzdové zařazení ve výši 23.600,- až 25.400,- Kč (výše je závislá na délce odborné praxe)
o po zapracování vám mzdu navýšíme ještě o osobní příplatek až do výše 16% základní mzdy