Pracovník/ce pro úklid do Charitního domu pokojného stáří ve Valašské Bystřici

Pracovní místo ( Pracovník/ce pro úklid do Charitního domu pokojného stáří ve Valašské Bystřici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká:
o budete zastupovat pracovníka pro úklid a samostatně provádět úklid prostor Domu pokojného stáří ve Valašské Bystřici
o uplatníte své základní nebo středoškolské vzdělání
o očekáváme od vás pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a schopnost flexibilně se přizpůsobit potřebám služby ohledně termínu nástupu do práce
o neobejdete se bez čistého trestního rejstříku a dobrého zdravotního stavu

Co můžete očekávat od nás:
o smysluplnou práci
o pouze ranní směny v nepřetržitém provozu (pondělí až neděle)
o práci na DPP nebo DPČ
o mzda 107 Kč/ hodinu a příplatky ve dnech pracovního klidu a pracovního volna a za práci ve svátek.
ov.20.7.20