Architekt/ka - urbanista/ka pro územní plánování

Pracovní místo ( Architekt/ka - urbanista/ka pro územní plánování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Paterová Lenka, tel.: 601 175 698, e-mail: info@kamkv.cz (kancelář architektury města Karlovy Vary)
Zakončené vysokoškolské vzdělání, obor územní plánování a urbanismus
Znalost legislativy ÚP a stavebního zákona
Koncepční myšlení, komunikační schopnosti, vyhledává mezioborovou týmovou spolupráci
Zkušenosti s analytickým přístupem plánování, nástroji územního plánování a komunitním rozvojem
Samostatný, zodpovědný a pečlivý přístup ke svěřeným úkolům
Znalost a ovládání AutoCad, GIS, 3D
Iniciativní, důvtipný a nekonvenční postoj k řešení komplexních otázek územního plánování
Zájem učit se novým věcem a výzvám
Možnost smysluplně přispět k rozvoji města a změnit Karlovy Vary k lepšímu
Kreativní práci na městských projektech v přátelském prostředí inovativní instituce se sídlem na náměstí Dr. Milady Horákové v Karlových Varech
Aktivní spoluúčast na budování organizace KAM KV°
Pracovní poměr dle dohody
Pružnou pracovní dobu
Pět týdnů dovolené
Platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1
Podporu v profesním rozvoji, odbornou průpravu v celoživotním vzdělávání
Nástup možný hned nebo dle dohody