Účetní ve finanční účtárně

Pracovní místo ( Účetní ve finanční účtárně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce jsou operace na bankovních účtech včetně proúčtování, saldokonto, pokladní operace včetně proúčtování, výpočet kurzových rozdílů, vystavování zjednodušených daňových dokladů, sledování platebních povinností, vedení zápočtů, vystavování upomínek.
Požadujeme: ÚSO vzdělání ekonomického směru, znalost podvojného účetnictví, základní znalost zákona o DPH, uživatelskou znalost MS Office, schopnost učit se, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a trestní bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody: dodatková dovolená, závodní stravování s příspěvkem, možnost odborného vzdělávání a jiné sociální benefity.

POZN: Zájemci se hlásí e-mailem nebo tel. od 8.00 do 14.00 hod.