Všeobecné sestry

Pracovní místo ( Všeobecné sestry ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb.
- nadstandardní přístup ke klientům/pacientům
- ochotu podílet se na prestiži pracoviště
- radost z práce, úsměv na tváři a příjemné vystupování
- odpovědnost a spolehlivost
- rádi mezi sebou přivítáme i čerstvé absolventy / ky
Nabízíme:
- práci na plný , nebo zkrácený úvazek
- dětská skupina " Špitálek" v areálu nemocnice
- výborné finanční ohodnocení dle mzdového předpisu
- týden dovolené navíc
- možnost dalšího vzdělávání s finanční podporou zaměstnavatele
- zaměstnanecké stravování za výrazně dotovanou cenu
- možnost ubytování
- působení ve stabilní, úspěšné, solventní a ambiciózní mezinárodní společnosti, která ve světě i v ČR stále roste a rozšiřuje své aktivity
- pěkné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
- dobrá dopravní dostupnost z Prahy

Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně