Příslušníci bezpečnostního sboru

Pracovní místo ( Příslušníci bezpečnostního sboru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 150.000,-Kč

Požadujeme:
věk min. 18 let, státní občanství ČR a občanská a trestní bezúhonnost, střední vzdělání ukončené maturitou nebo výučním listem.
Podmínky přijetí:
zdravotní, fyzická a psychická způsobilost
nástupní mzda 26 110,-Kč (vzděl. SOU), - 27 620,- Kč (vzděl. ÚSO) po absolvování nástupního kurzu a zařazení do směnného režimu navýšení platu na částku 31 490,-Kč.

pracovní doba nejprve v jednosměnném provozu 7,5 hod., poté ve směnném provozu 12 hod.

Nabízíme:
zajímavé zaměstnání, pravidelný měsíční příjem, výhody služebního poměru,
6 týdnů dovolené, lékařskou péči,
příspěvky na stravování, rekreaci, kulturu, sport nebo penzijní připojištění, bezúročné půjčky
možnost poskytnutí ubytování,
vlastní stravovací zařízení v areálu věznice (výběr ze 3 jídel),
bezplatné využití posilovny a sauny, cvičení sebeobrany
po 15 letech služby k dovolené navíc každoroční 14 denní ozdravný pobyt v rekreačních zařízeních vězeňské služby nebo lázních,
po skončení služebního poměru po 15 letech služby nárok na výsluhový příspěvek a jednorázové odchodné.

U zaslaného životopisu je bezpodmínečně nutný souhlas se soustřeďováním osobních údajů pro potřeby přijímacího řízení dle zák.č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.