Zubní lékař / lékařka

Pracovní místo ( Zubní lékař / lékařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
VŠ vzdělání v oboru stomatologie, spolehlivost, pečlivost v pracovním nasazení,
bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.

Pracovní doba: - pondělí - pátek / ranní směna /

Nabízíme:
- výhodné platové ohodnocení až 70 000,- Kč
- stabilní zaměstnání
- možnost ubytování
- 6 týdnů dovolené a 5 dnů sick day
- vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu (výběr ze 3 jídel),
- finanční příspěvky na rekreaci, kulturu, sport, penzijní připojištěn,í
- bezúročné půjčky
- možnost sauny, posilovny

Možnost zaměstnání i pro důchodce; popř. na zkrácený pracovní úvazek.

Bližší informace o průběhu přijímacího řízení podá pracovník personálního oddělení věznice telefonicky, případně osobně na kontaktní adrese:

Věznice Vinařice - Petr Kašpar, č.tel. 312 291 748
e-mail: pkaspar@vez.vin.justice.cz
nebo: nabor@vez.vin.justice.cz