Vychovatel / ka

Pracovní místo ( Vychovatel / ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- vyšší odborné vzdělání nebo VŠ vzdělání s pedagogickým zaměřením,
- trestní bezúhonnost
- schopnost samostatné práce, zodpovědnost, spolehlivost,
- komunikativnost
- dobrý zdravotní stav

Platové podmínky :
zařazení dle nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců, platový stupeň dle
dosažené praxe a vzdělání, zvláštní příplatek - platové rozmezí 26 - 37 000,- Kč.

Pracovní doba :
- jednosměnný provoz, pracoviště v dosahu MHD

Nabízíme :
- jistotu zaměstnání ve státní správě
- 5 týdnů dovolené + týden dodatkové dovolené + 5 dnů Sick Day
- finanční příspěvek na stravu, rekreaci, kulturu,
sport nebo penzijní připojištění
- bezúročné půjčky
- vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu (výběr ze 3 jídel)
- možnost ubytování na ubytovně věznice
- možnost bezplatného využití sauny a posilovny v areálu věznice

K informativnímu pohovoru budou pozváni uchazeči, kteří splňují výše stanovená kritéria. Bližší informace podá pracovník personálního oddělení věznice telefonicky, případně osobně na kontaktní adrese.
U zaslaného životopisu je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby přijímacího řízení.
Podrobnější informace najdete na webových stránkách Věznice Vinařice. V případě zájmu kontaktujte personální oddělení věznice na e-mailu: nabor@vez.vin.justice.cz nebo na telefonu 312 291 760.
________________________________________________________________________________Adresa: Vězeňská služba ČR, Věznice Vinařice, č.p. 245, 273 07 Vinařice