RADIOLOGICKÝ ASISTENT NA ODD. NUKLEÁRNÍ MEDICÍNY

Pracovní místo ( RADIOLOGICKÝ ASISTENT NA ODD. NUKLEÁRNÍ MEDICÍNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- uchazeči musí splňovat požadavky Zákona 96/2004 Sb. v platném znění Zákona 211/2017 Sb.
- VŠ vzdělání, pozice vhodná i pro absolventy
- originály dokladů o dosaženém vzdělání
- zdravotní způsobilost
- platný výpis z rejstříku trestů
- vstřícné jednání s pacientem
- uživatelská znalost práce na PC
- praxe výhodou

-pracovní pozice na plný úvazek
-výše mzdy dle praxe v rozpětí 23.340 - 32.800 Kč
-benefity a odměny dle Kolektivní smlouvy:
-5+1 týden dodatkové dovolené
-závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
-sick days (3 dny volna na zdravotní dovolenou)
-příspěvek 2.000 Kč dle výběru (rekreace, tábor, sport, vitamíny)
-využívání zvýhodněných tarifů mobilních služeb sítě Vodafone (i pro rodinné př.)
-bezplatné poskytování služeb jinak hrazených pacienty - specifikace v KS
-příspěvek na penzijní připojištění - specifikace v KS
-podpora růstu odborné a jazykové úrovně (kurzy Aj, Nj hrazené zaměstnavatelem)
-peněžní odměny za pracovní jubilea, životní jubilea y a jubilejní odběry krve

Nástup možný ihned po vyřízení nezbytných dokumentů.

Tato pozice JE podporována stipendijním programem MMN, a.s.