MONTÉR, OPRAVÁŘ SLABOPROUDÝCH ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ, ELEKTROTECHNIK - SLABOPROUD

Pracovní místo ( MONTÉR, OPRAVÁŘ SLABOPROUDÝCH ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ, ELEKTROTECHNIK - SLABOPROUD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: elektromontážní práce, pokládky a zapojování kabelů, zapojování a opravy zvonků, domácích telefonků a videotelefonů, zabezpečovacích a kamerových systémů
- Požadujeme: vyučení, vhodné i pro absolventy, ŘP B, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, základní orientaci v oblasti IT, zkušenosti v oboru slaboproud, EZS, EPS, CCTV výhodou
- Nabízíme: HM 20.000-30.000 Kč dle znalostí a schopností, pružnou pracovní dobu, práci na dobu určitou 12 měsíců (tříměsíční zkušební doba) s možností prodloužení na neurčito nebo dle zák. práce
- Své životopisy zasílejte na lepar@raab.cz, popř. na adresu RAAB Security s.r.o., Čs. brigády 421, Bystřice pod Hostýnem 768 61.