Švadlena, krejčová, krejčí

Pracovní místo ( Švadlena, krejčová, krejčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme švadlenu (krejčovou, krejčího) do výroby potápěčských obleků. Požadujeme praxi 5 let v klasickém šití. Do naší specifické výroby zaučíme. Požadujeme ale praxi se střihy (není nutné střih tvořit, ale umět upravit).
Jsme rodinná firma se sídle ve Zlíně na Vršavě (bývalá restaurace a bowling K2 - na konečné zastávce trolejbusu č. 4). V čistém novém prostředí (od roku 2016) pracujeme na jednu směnu - od 7:30 do 15 (možno začínat i později nebo zkrácený úvazek). Jedná se o především o zakázkovou výrobu kusových položek, mírových obleků, servis.

Mzda dohodou - dle praxe. Mzda bude navýšena po zkušební době a dále po zapracování.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, možnost flexibilní pracovní doby, možnost zkráceného úvazeku.

POZN: Strukturované životopisy zasílejte e-mailem: greplova@agama-diving.cz