Sociální pracovník v přímé péči

Pracovní místo ( Sociální pracovník v přímé péči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Dolní hejčínská č.p. 50/28, Olomouc.
Sociální pracovník v přímé péči posuzuje individuální potřeby osob s mentálním, příp. přidruženým tělesným postižením a plánuje, provádí a vyhodnocuje ve spolupráci s nimi průběh poskytování služby směřující k zachování či rozvoji jejich vědomostí, dovedností a návyků, podílí se na řešení jejich nepříznivé sociální situace společně s jejich rodinou nebo opatrovníkem; vede tým pracovníků v sociálních službách.
Pracovní doba 7:00-15:30, jedna odpolední směna týdně 11:00-19:30.
Nástup 1. 9. 2020, příp. dle dohody.
Požadujeme VŠ vzdělání (Bc. nebo Mgr.) v souladu se zákonem o sociálních službách zaměřené na sociální pedagogiku nebo speciální pedagogiku.
Další požadavky: bezúhonnost, znalost práce s počítačem, ŘP skupiny B (aktivní řidič), orientace v oblasti sociálních služeb a v problematice osob s mentálním postižením, flexibilita, odpovědnost, komunikační schopnosti, empatie, asertivita, schopnost sebevzdělávání a týmové práce, administrativní a organizační dovednosti, profesionální přístup k práci.
Výhodou je praxe v oboru a zkušenosti s prací s lidmi s PAS a s lidmi s mentálním postižením, s expresivními terapiemi (zejména s muzikoterapií a dramaterapií), s širším využitím výpočetní techniky u lidi s handicapem, s prací na projektech a s žádostmi o dotace, s organizací akcí pro lidi s handicapem i pracovníky, kteří se těmto lidem věnují, s vedením týmu.
Nabízíme zázemí dobře profilované organizace v oboru, stabilní zaměstnání s ohodnocením dle platné legislativy (nařízení vlády č. 341/2017 sb., o platových poměrech zaměstna