SPRÁVCE POČÍTAČOVÉ SÍTĚ, IT SPECIALISTA

Pracovní místo ( SPRÁVCE POČÍTAČOVÉ SÍTĚ, IT SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- Správa a evidence výpočetní techniky
- Tvorba uživatelské i systémové dokumentace a její udržování v aktualizovaném stavu
- Správa uživatelských oprávnění; školení uživatelů
- Konfigurace pracovních stanic, schopnost diagnostikovat a odstranit vzniklé poruchy na straně uživatele
- Instalace a reinstalace operačních systémů a ovladačů osobních počítačů, notebooků, serverů
- Instalace běžných kancelářských aplikací, instalace a konfigurace antivirových ochran
- Administrace a konfigurace běžných serverových aplikací
- Sledování dostupnosti a zabezpečení sítě, analýza problémů sítě
- Práce s hardware: Opravy a rozšiřovaní stávajícího počítačového vybavení
- Bezpečnost provozovaných systémů
- Zálohování, správa a zabezpečení dat
- Monitoring funkčnosti systémů
- Analýza a odstraňování problémů
- Odpovědnost za rozvoj příslušných systémů
- Odpovědnost za tvorbu nabídkových kalkulací a participace na projektech
Podmínkou přijetí je:
- zkušenost se správou počítačů a uživatelů (MS Active Directory)
- orientace v síťové problematice
- znalost administrace OS Windows; znalost TPC/IP
- zkušenost s VMWare, MS SQL,
Oceníme znalosti některých technologií: Kerio Connect

Nabízíme: Atraktivní a perspektivní pracovní náplň na zajímavých projektech, práci s využitím moderních technologií, systém firemního vzdělávání / jazykové kurzy,nástup možný ihned, smlouvu na dobu neurčitou, mimopracovní společné aktivity.
Mzda je v rozsahu od zkušební lhůty, přes prokázání znalostí, až k individuální výši dle výkonnosti.
Zaměstnanecké výhody:Pružná pracovní doba, stravenky, mimopra