POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE DO ŘEZNICTVÍ, POMOCNÝ ŘEZNÍK / ŘEZNICE

Pracovní místo ( POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE DO ŘEZNICTVÍ, POMOCNÝ ŘEZNÍK / ŘEZNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Slavík Jaroslav, tel.: +420 777 315 890, e-mail: reznictviuslaviku@seznam.cz
Do rodinného řeznictví - uzenářství U Slavíků v Hořicích přijmeme pomocného dělníka- dělnici / pomocného řezníka- řeznici do výroby.
Náplň práce:
pomocné práce typu tepelné oprac. masných výrobků, řezání, kostění, mletí, narážení, krájení, úklid pracoviště atd
Hledáme pracovníka, který by měl chuť se výhledově zaučit na řezníka - zaškolíme.
Požadujeme:
- praxe v potravinářském oboru a se zpracováním masa výhodou
- potravinářský průkaz podmínkou
- manuální zručnost
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- práce vhodná pro šikovné ženy i muže
- časovou flexibilitu
- zodpovědné a samostatné jednání
Nabízíme:
- práci na HPP
- práci v čistém a příjemném prostředí rodinné firmy
- zaměstnanecké slevy na maso a uzeninu
- jednosměnný provoz
- jistotu měsíčního příjmu