Pracovník/ce oddělení logistiky

Pracovní místo ( Pracovník/ce oddělení logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: pracovník/ce oddělení logistiky
Náplní Vaší práce bude: denní komunikace s přidělenými zákazníky (písemná i telefonická), příjem objednávek a plánování kapacit výroby v závislosti na požadavcích zákazníků, objednávky dopravy, zajištění vstupních materiálů, řešení logistických reklamací, spolupráce s ostatními odděleními firmy (výroba, sklad, dispečink)
Požadujeme: znalost AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni, pokročilá znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou), praxi na obdobné pozici, ŘP sk.B, schopnost vyhodnocování priorit, flexibilitu a zodpovědnost
Zaměstnanecké výhody: motivující osobní ohodnocení, příspěvek na stravování, příspěvek do penzijního/životního fondu, zvýhodněné tarify smluvních operátorů, podpora osobního rozvoje
Nástup: od 1.6.2020 Mzda: 35 000,- Kč
Kontakt: Rufferová Tereza Bc., tel.: 727 814 795, e-mail: personal@hronovsky.cz
První kontakt emailem.
Místo výkonu práce: HRONOVSKÝ s.r.o. provozovna areál Čenkovských strojíren, Čenkov, 262 23 Jince