STAVEBNÍ TECHNIK/-IČKA JR.

Pracovní místo ( STAVEBNÍ TECHNIK/-IČKA JR. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň pracovní pozice:
- organizace práce na zakázkách v areálu Unipetrol RPA
- podílení se na řešení technických problémů
- spolupráce na tvorbě rozpočtů
- zodpovídá za koordinaci subdodavatelů
- zpracovává v daných termínech nabídky a podklady pro rozpočty na jednotlivé akce
- připravuje podklady pro zhotovení a uzavření smluv o dílo
- zpracovává podklady pro fakturaci (předávací protokoly) a je zodpovědný za jejich správnost a úplnost
Požadujeme:
- SŠ technického směru
- technický background a myšlení
- předchozí zkušenost ve stavebnictví výhodou
- organizační schopnosti, flexibilita
- znalost a orientace v technické výkresové dokumentaci
- znalost MS Office
- ŘP Sk. B
Zaměstnanecké výhody: prémie až 30%, 13- tý plat, stravenky, služební telefon, notebook, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na dovolenou, flexibilní pracovní doba, práce v mladém kolektiv v dynamicky se rozvíjející firmě, přátelské prostředí
HLÁSIT SE: Holubová Romana Ing., e-mail: r.holubova@mostecka-montazni.cz - zaslat profesní životopis, po dobu nouzového stavu kontakt pouze mailem