Klíčový pracovník, CPR - Centrum pro pěstounské rodiny

Pracovní místo ( Klíčový pracovník, CPR - Centrum pro pěstounské rodiny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- vyšší odborné vzdělání, bakalářské vzdělání nebo VŠ se zaměřením na sociální práci, charitní a sociální péči, speciální nebo sociální pedagogiku PODMÍNKOU
- ŘP skupiny B nutností
- práce s PC nutností (word, excel, outlook, powerpoint, orientace na internetu)
- samostatnost, komunikativnost
- orientace v sociální problematice, jednání s úřady, práce s klientem
- pracovní smlouva se po roce prodlužuje
- životopis zaslat na email krcmarova@fchcl.cz
Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.
Nabízíme: mzdové bonusy až 3.000,-Kč/měsíčně, osobní ohodnocení