Technický dozor staveb

Pracovní místo ( Technický dozor staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- SŠ/VŠ stavebního směru, ideálně v oboru Vodní hospodářství a vodní stavby
- praxe výhodou, nikoliv podmínkou , přihlásit se mohou i absolventi
- znalost stavebního zákona, vyhlášek týkajících se projektové dokumentace, vodního zákona, občanského zákoníku
- schopnost samostatné práce s projektovou dokumentací včetně rozpočtu, při zajišťování realizační a legislativní přípravy akce, kontroly souladu prováděných prací s projektovou dokumentací
- uživatelské znalosti práce s PC -MS Office, schopnost rychlého zapracování v používaných SW
- ochota učit se novým znalostem v oboru, schopnost sledování legislativních změn
- zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
- nástup nejlépe ihned nebo dohodou
- autorizace ve výstavbě výhodou, ne však podmínkou při nástupu, při dalším výkonu zaměstnání je autorizace nutná (zaměstnavatel zajistí školení a umožní přípravu na zkoušku)
- ŘP sk. B
Popis pracovní činnosti:
- sestavování podkladů pro plán akcí
- zajištění projekční, realizační a legislativní přípravy akce
- zajištění výkonu TDS v průběhu akce
- procesní řešení vyvolaných změn předmětu plnění a zajištění dodatku smlouvy o dílo
- zajištění procesu přejímání akcí a jejich zavedení do majetku
- zajištění reklamací akcí
- zpracování výstupů ve věci věcného a finančního sledování akcí
- zavedení dat do vnitropodnikového el. systému
výhledově možnost úvazku na dobu neurčitou
Nabízíme:
- Příspěvek na rekreaci, kulturu, sport, na stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění
Pozice je vhodná i pro absolventy.
První kontakt emailem.