Řidič osobních a malých dodávkových vozidel

Pracovní místo ( Řidič osobních a malých dodávkových vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Auto Kelly přijme rozvozce náhradních dílů pro pobočku v Pelhřimově.
Náplň práce: rozvoz autodílů, vyřizování objednávek, komunikace se zákazníky a zákl. obchod. činnost, péče o zákazníky.

Požadujeme: SOU, SŠ vzdělání v oboru automechanik nebo dopravní průmyslová škola výhodou, znalosti v oboru náhradních dílů pro automobily výhodou, uživatelská znalost práce na PC, zodpovědnost, komunikativnost, časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost.

Nabízíme: zázemí prosperující společnosti, zvýhodněné ceny firemních produktů, příspěvek na stravování.
Životopisy zasílejte na e-mail: vladimir.anderle@autokelly.cz.

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM NA TEL.: 607666866, pan Anderle Vladimír.