Vedoucí pracovník pro středisko rozúčtování a zpracování dat

Pracovní místo ( Vedoucí pracovník pro středisko rozúčtování a zpracování dat ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Dušková Jitka Bc., e-mail: duskova@konceptfast.cz
Hledáme do našeho týmu schopného kandidáta na vedoucí pozici pro středisko rozúčtování a zpracování dat.
Požadujeme:
"Vzdělání min. SŠ - nejlépe technického zaměření.
"Zkušenosti s vedením kolektivu.
"Zkušenosti s poskytováním zákaznického servisu - výhodou.
"Orientace v základních ekonomických otázkách, legislativě.
"Dobré komunikační dovednosti.
"Analytické myšlení (schopnost přesného vyhodnocování a rozhodnutí).
"Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, schopnost řídit a motivovat podřízené, časová flexibilita.
"Orientace v oblasti měření a regulace, technické myšlení.
"Odborné znalosti v oblasti IT, výborná orientace v HW a SW, znalost v provozování moderních technologií, zájem o výpočetní techniku.
"Řidičský průkaz sk.B.
Vaše práce:
"Vedení a motivace týmu.
"Odpovědnost za činnosti svěřeného úseku.
"Spolupráce na přípravě obchodně-finančního plánu.
"Sledování plnění úkolů a hospodářského výsledku svěřeného úseku.
"Vyhodnocování provozních a investičních potřeb ve svěřené úseku.
"Organizace práce při sběru dat a jejich následném zpracování.
"Navrhování automatizace a optimalizace procesů zpracování dat.
"Spolupráce s externími dodavateli IT řešení.
Nabízíme:
"Zajímavou a perspektivní práci ve stabilní společnosti.
"Služební mobilní telefon.
"Firemní vzdělávání a školení.
"Možnost zaměstnání na dobu neurčitou.

Prosíme o zaslání motivačního dopisu a životopisu na e-mailovou adresu: duskova@konceptfast.cz.