Pracovník provozních služeb

Pracovní místo ( Pracovník provozních služeb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Olomouc.
Mzda 25.400,- po zkušební době + možnost přivýdělku až 11.000,- Kč
Nástup možný ihned.
Minimální stupeň vzdělání: základní + praktická škola
Pracovně právní vztah: pracovní poměr - HPP 40 hodin/týden, jednosměnný, rovnoměrný
Není vyhrazeno pro OZP
Jedná se o speciální úklidové práce.
Požadujeme:
- Trestní bezúhonnost
- Samostatnost
- Manuální zručnost
- Pracovní nasazení
- Řidičský průkaz sk. B není povinností, ale výhodou

Kontakt POUZE emailem: životopisy zasílejte na: David Brodacký - vedoucí provozních služeb: david.brodacky@bartonapartner.cz