PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO STACIONÁŘ ÚSMĚV TŘEBÍČ

Pracovní místo ( PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO STACIONÁŘ ÚSMĚV TŘEBÍČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Posláním denního Stacionáře Úsměv Třebíč je poskytovat podporu a pomoc lidem s mentálním a kombinovaným postižením, kteří žijí v Třebíči a okolí.
Prostřednictvím sociálního učení, pracovních a vzdělávacích aktivit usiluje o posilování a rozvoj samostatnosti, navazování a udržování sociálních vztahů a začlenění se do běžné společnosti.
Požadujeme:
" SŠ sociálního, humanitního zaměření nebo kurz pracovníka v soc. službách
" zájem o problematiku osob s mentálním postižením
" schopnost pracovat samostatně i v týmu
" trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
" ztotožnění se s firemní kulturou organizace
" dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatie, kreativita, spolehlivost
" znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, práce s internetem)
Výhodou:
" praxe v oboru
" řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
" 0,725 pracovní úvazek s nástupem od července 2020
" platové ohodnocení dle praxe a dosaženého vzdělání od 18.000 Kč (již stanoveno na zkrácený pracovní úvazek)
" 5 týdnů dovolené + týden dodatkové dovolené
" stravenky
" finanční odměny při pracovním jubileu
" zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu
" práci pod supervizí
" možnost dalších vzdělávání
" zajímavá a kreativní práce v příjemném pracovní prostředí
" duchovní podpora v případě zájmu
Svůj stručný profesní životopis a motivační dopis zašlete do 28. 5. 2020
na e-mail: sarka.hotova@trebic.charita.cz
Kontaktní osoba pro výběrové řízení: Ing. Šárka Hotová tel.: 731 605 022, sarka.hotova@trebic.charita.cz
Informace k náplni práce dané pracovní pozice: Mgr. Jana Mušková, koordinátorka služby, tel. 734 369