SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - PRO TERÉNNÍ PROGRAM "MOST NADĚJE"

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - PRO TERÉNNÍ PROGRAM "MOST NADĚJE" ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
sociální vzdělání VOŠS/VŠ
praxe v sociálních službách výhodou
bezúhonnost (čistý rejstřík trestů)
základní právní znalosti, znalost soc. sítě, znalost Zákona o soc. službách a příslušných zákonů, schopnost zpracovávat statistická data, dobré komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilita
řidičský průkaz skupiny „B“ (aktivní řidič)
znalost práce na PC, operační systémy Windows, aplikace Office
Uchazeči splňující podmínky výběrového řízení budou pozváni dne 25. června 2020 k ústnímu pohovoru.
Terénní program Most naděje, Vodňanská 375, 383 01 Prachatice
Strukturované životopisy zasílejte do 23. června 2020 na e-mailovou adresu kontaktní osoby nebo poštou na adresu Farní charity Prachatice: Slunečná 1135 (P. O. Box 60), 383 01 Prachatice.
Všichni uchazeči budou do 2 dnů vyrozuměni o výsledku výběrového řízení prostřednictvím e-mailu.
Pracovní podmínky:
Pracovní pozice sociální pracovník
Pracovní úvazek PS 1,0 – jednosměnný provoz
Místo výkonu práce Vodňanská 375, 383 01 Prachatice
Mzdové podmínky 23.500,00 HM
Nabízíme zajímavou práci v malém kolektivu, profesní vzdělávání, 5 týdnů dovolené
Nástup od 1. 7. 2020 nebo dle dohody
Kontakt: J. Schwarzová, ředitelka – tel. 731 604 442, 388 328 226, reditel@prachatice.charita.cz
FCH Prachatice si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči/ky nenaplní očekávání organizace.