Provozní zámečníci, údržbáři

Pracovní místo ( Provozní zámečníci, údržbáři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Lipová alej 3087/1, 695 01 Hodonín.
Zajišťování plynulého chodu výrobních linek.Oprava a údržba strojů ve výrobě SL. Řešení provozních závad, prevence závad. Práce ve 2směnném provozu.
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s výučním listem, svářečské oprávnění, praxe v oboru nebo jemu podobném výhodou, zručnost, přesnost, samostatnost, zodpovědnost, plné pracovní nasazení, fyzická zdatnost, zdravotní stav umožňující práci ve vícesměnném provozu.
Nabízíme: práce v moderní mezinárodní společnosti se silným kapitálovým zázemím, motivační mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, sick days, příspěvek na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění a další výhody vyplývající ze sociálního programu společnosti
Náborový příspěvek 30.000,- Kč. Kontakt na tel. 518 318 131 od 7:00 do 15.00 hod, na mail: N.Keprtova@vag-group.com, L.Ruzickova@vag-group.com a osobně.