PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pracovní místo ( PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 53219 Ostatní pracovníci v sociál. službách v oblasti pobyt. péče
- Místo výkonu práce: Domov U Biřičky, K Biřičce č.p. 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup 1.7.2020
- Požadujeme: Minimálně ukončení základního vzdělání (doložené ověřeným vysvědčením), trestní bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu B, případně zajistíme na náklady organizace, zdravotní (potravinářský průkaz), akreditovaný kurz PSS výhodou.
Náplň práce: zajišťuje pomoc při osobní hygieně, stravování a oblékání; podpora jednoduchých pracovních aktivit klientů; spolupráce s dalšími pracovníky při péči o klienta; vedení dokumentace průběhu služby, podpora jednoduchých denních aktivit klientů.
Příjem přihlášek průběžně: Žádáme o zaslání strukturovaného životopisu s dosavadní praxí.
- Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok,poté prodloužení pracovního poměru dle zaměstnanecké karty, dvousměnný nepřetržitý provoz; příjemné pracovní prostředí, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; příplatky za soboty, neděle, svátky, noční směny; příplatek za ošetřovatelství a směnnost 2 900,-Kč, po zapracování osobní příplatek; profesní růst; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; možnost ubytování přímo v areálu organizace nebo v blízkosti Domova U Biřičky, příspě